Německá formace Guano Apes, která se po letech znovu objevila v původním složení na koncertních pódiích, vystoupí na Black Stage v 21.55. Festivalové návštěvníky čeká jejich více jak hodinová show, na které nebudou chybět největší hity jejich kariéry. Diváci se mohou těšit na skladby Open Your Eyes, Lords of the Boards, Big in Japan, You Can't Stop Me nebo Quietly.

Další zahraniční hvězdou je nizozemská skupina Epica, která kombinuje prvky metalu a opery a na festivalu se jí diváci dočkají od 20.50 na Green Stagi. Tato scéna nabídne od 12 hodin koncerty skupin Morrior, Street Machine, Gaia Mesiah, Škwor, Zona A nebo zpěváka Aleše Brichty. Na dalších čtyřech scénách se postupně vystřídají zpěváci Anna K, Aneta Langerová, Kamil Střihavka a kapely různých žánrů: Nightwork, Chinaski, E!E, Kurtizány z 25. Avenue, Southpaw, 100°C či Lety mimo.

Pořadatelům se podařilo na festivalu zorganizovat rozličné autogramiády. V sobotu budou zájemcům k dispozici jednotliví členové skupin Nightwork, Škwor, Chinaski, ale i Guano Apes a Epica. Své podpisy budou rozdávat i zpěvačky Katarína Knechtová a Aneta Langerová.