"Naší snahou je dát řád změnám dresu, abychom je nestřídali v průběhu sezony nebo každý půlrok. Nyní je budeme měnit vždy jednou za dva roky, takže v této sezoně budeme hrát ve stejných dresech jako loni. Zůstává i stejná žluto-černá kombinace na venkovní zápasy," informoval ředitel klubu Lukáš Přibyl.

Přesto dresy hráčů Bohemians 1905 nebudou zcela totožné: na zadní straně se totiž objeví jména nových sponzorů. Mezi ně přibyla firma Sencor, která se zabývá elektrotechnikou, stala se jedním z hlavních partnerů klubu a významnou částkou přispěje na jeho chod. Na prsou i nadále zůstávají generální partneři Bohemians 1905 Fortuna a Remal. "Jsme rádi, že se nám podařilo navýšit částku, kterou dostaneme za reklamu na dresu. Obecně lze říci, že drtivá většina partnerů zůstala," prohlásil Přibyl.

Rozpočet na novou sezonu zůstane přibližně stejný jako ve druhé lize. "Náklady se vyšplhají přibližně na 55 až 60 milionů korun. Asi třetinu pokryjeme od sponzorů, pětinu od fanoušků. Dalším zdrojem příjmů je prodej hráčů, který ale díky přestupu Jana Morávka není nutné v tuto chvíli využívat pro financování. Dále má klub příjmy od fotbalového svazu, potažmo od společnosti STES, to se pohybuje okolo šesti milionů korun. Významnou část služeb bartrujeme ve spolupráci s našimi partnery," poodkryl financování klubu ředitel Bohemians 1905.