Caha odehrál ve středu poločas přípravného duelu jihlavského béčka proti Benešovu, o jeho budoucnosti by se mělo rozhodnout v nejbližších dnech. Třiatřicetiletý zadák naposledy působil na Slovensku, kde oblékal dres Dunajské Stredy.

Jihlavský odchovanec je velkým cestovatelem. V zimě 1995 přestoupil z Jihlavy do ostravského Baníku. Tam začínal v juniorce, podzim 1995 nastupoval v třetiligovém Znojmě a na jaře 1996 si poprvé vyzkoušel druhou ligu v Chrudimi. Podzim stejného roku odehrál na hostování v NH Ostrava a ve druhé poloviny soutěže zamířil do České Lípy. Ročník 1997/1998 strávil v Prostějově, výborné výkony ho posunuly do prvoligového kádru Baníku, za který do konce roku 2000 odehrál 46 zápasů a vstřelil jednu branku.

V zimě 2001 vyrazil za prvním exotickým angažmá do Číny, kdy v klubu Šen-Jang Ginde vydržel rok a půl. Poté se vrátil do Česka a zakotvil v Sigmě Olomouc, v jejímž dresu rozšířil své účinkování v nejvyšší soutěži o dalších 51 utkání. Z Hané odešel do CSKA Moskva, působil ještě v iránských klubech FC Persepolis a FC Šahin Bushehr.