"V neděli v podvečer máme otevřený trénink. Nebudeme z toho dělat velkou show, ale chceme lidem ukázat poslední přípravu na důležitý zápas. Každý fanoušek bude mít možnost prohlédnout si nové tváře, podívat se, jak se tým připravuje den před utkáním. Chceme nabídnout co nejpodrobnější pohled za kulisy naší přípravy," uvedl kouč Hoftych. "Navíc je to v tradičním čase našich zápasů, takže nabízíme fanouškům možnost příjemně strávené neděle s nádechem pondělního dramatu," dodává kouč. Trénink v Ďolíčku začne v 16.30 a potrvá asi hodinu.

Zápas s Brnem začne v pondělí v 17.30. Pět dní před duelem je i s permanentkami prodáno pět tisíc lístků. Vedení klubu doporučuje svým příznivcům, aby si zajistili vstupenky s předstihem. "Jelikož před utkáním budou probíhat bezpečnostní kontroly, vše budou rychleji zvládat fanoušci, kteří již budou mít zakoupené vstupenky," upozornil ředitel klubu Lukáš Přibyl.

Pondělní zápas je zařazen mezi rizikové, na utkání budou dohlížet stovky pořadatelů a policistů. "Zároveň upozorňujeme fanoušky, že pokud bude někdo přistižen s pyrotechnikou, bude předán policii. Chceme, aby první zápas Bohemky v lize, který navíc bude vysílat televize, proběhl v naprostém pořádku," doplnil Přibyl.