"Budeme se chtít bavit fotbalem. Půjdeme zápas od zápasu, a když bude přát štěstí, můžeme dopadnout třeba i lépe než loni. Určitě bychom se ale rádi pohybovali ve stejných místech tabulky jako loni," prozradil Pavlík, jenž se posléze vrátil k letnímu přípravnému období.

"Bylo hodně náročné. Trenér nám dal zabrat. Chce, aby tým byl lepší, takže jsme dostali víc zabrat," usmíval se Pavlík, který přiznal, že nové posily se adaptovaly v týmu velmi dobře. "Pavel Drsek zapadl nejlépe, protože už zaplatil zápisné," smál se jablonecký kapitán¨, jenž naposledy dovedl tým na páté místo tabulky. "Pro ostatní máme připraven splátkový kalendář. Musím ale opravdu říci, že jsou to všechno bezproblémoví hráči, kteří pohodlně zapadli do mužstva," doplnil Pavlík.

Ředitel klubu Aleš Pangrác před startem sezony vyslovil i další jablonecký úkol, kterým je zvýšení návštěvnosti na zápasech. "Chtěl bych poděkovat všem fanouškům, kteří si v minulé sezoně našli cestu do Chance arény. Rádi bychom však v příští sezoně přilákali na náš stadion více diváků. Sportovní výsledky byly velmi dobré, začlenění mladých hráčů také proběhlo výborně, co se ale nedařilo bylo to, že na fotbal v Jablonci nechodilo tolik diváků, kolik bychom si přáli. To v pořádku není a to bychom rádi v příští sezoně vylepšili," prohlásil Aleš Pangrác. Podmínky by podle něj v Jablonci měli být na slušné úrovni, protože klub neopustil žádný z významných sponzorů. Jeden z nich navíc ještě navýšil sponzorský příspěvek pro klub.