„Přišlo to v nejhorší dobu, krátce před ostrým startem sezony,“ litoval v rozhovoru pro agenturu Mediafax Ordoš. „V Rakousku při soustředění jsem dostal vysoké horečky, natekla mi pusa a dost to bolelo,“ popisuje své zdravotní neduhy. „Jeden zub musel ven a brzy poté i druhý. Navíc mi zubař nařízl i bradu, aby dostal zánět ven,“ přidal Ordoš.

Urostlý útočník, který byl na jaře ve skvělé střelecké formě, tak ještě bude v tomto týdnu dobírat antibiotika a až poté se vrátí po čtrnácti dnech do tréninku. „Je to k vzteku, skoro celá fyzická příprava bude ztracená a budu muset začínat nanovo,“ obává se. „Asi ani nestihnu první dvě ligová kola. A to hrajeme na Bohemce, kde jsem naposledy působil, a prestižní zápas proti Baníku Ostrava. To mě hodně mrzí. Doufám aspoň, že kluci zvládnou duel na Islandu a po překvapivé domácí remíze na hřišti Framu vyhrajeme,“ přeje si.

V tom případě by Sigma v dalším kole narazila na skotský Aberdeen. „To už by mi snad neuniklo, zápas na Britských ostrovech, to by byla paráda,“ doufá Ordoš, že se letos ještě v Evropské lize objeví na trávníku.