Královny popu se letos uskuteční již po deváté a oproti předchozím ročníkům sázejí spíše než na mediální hvězdy na hudební osobnosti. Aneta Langerová tak na jednom pódiu vystoupí společně se zpěvačkami, jejichž tvorba je důkazem pestrosti domácí populární hudby. Dvouhodinovou hudební show ve svém programu na podzim uvede TV Barrandov.

Koncertní program bude rozdělen do dvou částí. V sekci Unplugged vystoupí Věra Špinarová a Helena Zeťová. K dalším účinkujícím bude patřit Lenka Nová a Naďa Válová, jejichž hlasy zazněly na albu Ohrožený druh textaře Michala Horáčka, i slovenská interpretka Jana Kirchner.

V části s názvem Glamour se návštěvníci koncertu dočkají Evy Pilarové a Báry Basikové. Hudební show doplní skladby z muzikálu Noc na Karlštejně. Každou ze zpěvaček na pódium doprovodí osobnost české kulturní scény. Prvním potvrzeným hostem Královen popu je Jiří Suchý, který bude dělat společnost Evě Pilarové.

Aneta Langerová se v roce 2004 stala vítězkou prvního ročníku televizní soutěže Česko hledá SuperStar. Téhož roku vydala své debutové album Spousta andělů, které ve své době patřilo k nejprodávanějším hudebním nahrávkám. V loňském roce zpěvačka představila druhou desku s názvem Dotyk, na níž se sama autorsky podílela. Langerová je držitelkou dvou Českých slavíků a ceny Anděl.