Krátce po 19. hodině začali do areálu Freestyle Parku Modřany přicházet první návštěvníci, kteří si vybrali svá místa na prostorném trávníku. Někteří z nich přišli vybavení i piknikovými dekami. Mezitím Shaggyho tým upravoval pódium a připravoval aparaturu na hudební show.

Jamajská hvězda v tmavém obleku a s černou čepicí s kšiltem se na jevišti objevila krátce před 21. hodinou za doprovodu tří členné kapely a čtyř doprovodných zpěváků. První hit, který Shaggy zazpíval pražskému publiku, byl Boombastic.

V průběhu koncertu představil například skladbu Rivers of Babylon od skupiny Boney M. nebo oblíbený hit It Wasn´t Me, kterým Shaggy definitivně roztančil již dlouho se pohupující diváky. "S přáteli jsme se rozhodli vyrazit na Shaggyho dnes odpoledne. Přišli jsme se trochu odreagovat a zatančit si," řekla divačka Daniela Frídová z Prahy. Zároveň podotkla, že její nejoblíbenější skladbou je Boombastic.

Shaggy se během celého vystoupení snažil aktivně komunikovat se svými fanoušky. "Nepřijel jsem do Prahy kvůli krásnému počasí, nepřijel jsem do Prahy ani kvůli dobrému jídlu. Přijel jsem do Prahy kvůli krásným ženám," vtipkoval muzikant.

Jako poslední skladbu Shaggy zazpíval hit Hey Sexy Lady a bez rozloučení odešel z pódia. Po krátké chvíli se vrátil zpět a s úsměvem řekl: "Jděte domu! Párty skončila!" Fanoušci však hlasitým potleskem a povzbuzováním Shaggyho přemluvili, aby přidal ještě jednu píseň. S pražským publikem se jamajská hudební ikona rozloučila hitem Feel The Rush.

Zpěvák Shaggy, vlastním jménem Orville Richard Burrell, se narodil roku 1968 na Jamajce. Pseudonym Shaggy pochází z kresleného seriálu Scooby-Doo. První velký úspěch zaznamenal Shaggy se svým remakem skladby Oh Carolina v roce 1993. Na svůj první hit navázal o dva roky později skladbou Boombastic, kterou si pro reklamní kampaň vybrala i společnost Levi´s. Poté se Shaggy na několik let odmlčel, ale v roce 2001 se vrátil na scénu se skladbami It Wasn´t Me a Angel, které se umístily na první příčce hudebních hitparád po celém světě.

Během své kariéry nahrál Shaggy také oficiální skladbu s názvem Feel The Rush pro fotbalové mistrovství Euro 2008, které se konalo v Rakousku a Švýcarsku. Vloni byl za desku Intoxication nominován na hudební cenu Grammy v kategorii Nejlepší album v žánru reggae.