Shaggy během show představí průřez svou šestnáctiletou kariérou. Zazní starší hity Boombastic a Oh Caroline, které Shaggy nahrál před více než deseti lety. Hvězda z jamajského Kingstonu fanouškům zazpívá i novější skladby jako jsou It Wasn´t Me, Angel a Feel The Rush.

Jako předkapela vystoupí se svojí energickou show formace United Flavour, která ve své tvorbě mísí hudební styly reggae, latino a hip hop. Skupina se představí v kompletním složení, včetně charismatické frontmanky Carmen ze Španělska.

Zpěvák Shaggy, vlastním jménem Orville Richard Burrell, se narodil roku 1968 na Jamajce. Pseudonym Shaggy pochází z kresleného seriálu Scooby-Doo. První velký úspěch zaznamenal Shaggy se svým remakem skladby Oh Carolina v roce 1993. Na první hit navázal o dva roky později skladbou Boombastic, kterou si pro reklamní kampaň vybrala i společnost Levi´s. Poté se Shaggy na několik let odmlčel, ale v roce 2001 se vrátil na scénu se skladbami It Wasn´t Me a Angel, které se umístily na první příčce hudebních hitparád po celém světě.

Během své kariéry nahrál Shaggy také oficiální skladbu Feel the Rush pro maskoty fotbalového mistrovství Euro 2008, které se konalo v Rakousku a Švýcarsku. Vloni byl za desku Intoxication nominován na hudební cenu Grammy v kategorii Nejlepší album v žánru reggae.