„To, že hrajeme druhý zápas doma, je velká výhoda, máme doma fantastické diváky, kteří nám určitě v odvetě pomohou,“ řekl zkušený matador Stanislav Vlček po verdiktu losu. Přitakal mu i Tijani Belaid. "Máme skvělé diváky, nový stadion a tak by se obávat měli spíš naši soupeři," řekl tuniský fotbalista.

Přesvědčení o tom, že postup do základních skupin Ligy mistrů je cíl, který se dá splnit, je přesvědčen celý tým. „Měli bychom si poradit s každým ze soupeřů, pokud chceme hrát Ligu mistrů. Věřím, že na jakéhokoliv soupeře budeme dobře připraveni a postoupíme,“ potvrdil středopolař Petr Janda.

Trenér Karel Jarolím ale přesto počká na výsledek odvety. Před ní má lepší pozici moldavský Tiraspol, který v Turku vyhrál 1:0. „Ještě není o vítězi rozhodnuto, i když po výhře ve Finsku je Tiraspol favoritem. Musíme se maximálně připravit a získat co nejvíce informací. Těžko mezi soupeři vybírat, los stejně neovlivníme, je jasné, že není na místě cokoliv podcenit,“ uvedl trenér Slavie Karel Jarolím.