Spokojený byl s losem asistent libereckého trenéra Radim Nečas. "Zatím jsme spokojeni. Uvidíme, jak souboj mezi Falkirkem a Vaduzem nakonec dopadne (skotský tým porazil v úvodním utkání 2. předkola Evropské ligy Vaduz 1:0). Těžko však zatím o něčem nyní mluvit, protože o soupeřích zatím nic nevíme. Samozřejmě informace budeme okamžitě sbírat a počkáme si, kdo z nich vlastně postoupí. Samozřejmě já osobně bych si raději přál Vaduz," přiznal v pátek v rozhovoru pro agenturu Mediafax asistent hlavního trenéra Radim Nečas.

V současné chvíli má o něco blíže k postupu skotský celek. Zásluhou přesné trefy Ryana Flynna z 50. minuty porazil Vaduz v úvodním utkání 2. předkola 1:0. "Pokud by to byli nakonec Skoti, byl by to zřejmě těžší zápas. Pochopitelně víme, že je to ostrovní fotbal, že by to bylo dost tvrdé, důrazné. Víme, že všechny tyto týmy jsou doma velice nebezpečné. My samozřejmě chceme postoupit, šance na postup určitě máme, ale těžko se o tom nyní můžeme bavit, protože o soupeři nic nevíme a musíme počkat, jak duel mezi Falkirkem a Vaduzem skončí," upřesnil Nečas.

Vcelku spokojený byl s losem také brankář Slovanu Liberec Zdeněk Zlámal. "Nevíme zatím, proti komu nastoupíme, ale určitě to nebudou jednoduché zápasy. Loni jsme však vypadli se Žilinou a letos to chceme napravit a postoupit dál," řekl agentuře Mediafax Zdeněk Zlámal.

"Pokud by postoupil Falkirk tak je to zřejmě papírově silnější tým. Skoská liga je kvalitní. Raději bych si proto přál Vaduz. Ve Skotsku může pro Falkirk hrát počasí, fanoušci, nebylo by to rozhodně jednoduché. Je to ostrovní fotbal, tedy o síle, o bojovnosti. Nečekalo by nás nic jednoduchého," prohlásila gólmanská jednička Severočechů.