Jedna z největších hudebních akcí domácí letní festivalové sezóny nabídne vystoupení více než 150 interpretů na sedmi scénách. Žánry reggae a ska letos zastoupí jamajští veteráni Pat Kelly, Dave Barker a Chris Ellis. Evropskou scénu bude v této oblasti reprezentovat francouzská formace Dub Inc nebo švédští The Aggrolites a z USA dorazí New York Ska Jazz Ensemble.

Příznivci rocku si mohou vychutnat vystoupení kanadské kapely NoMeansNo, britské sestavy Buzzcocks nebo švédských Backyard Babies. Pro obdivovatele punkové hudby jsou připraveny koncerty britských Deadline, holandských Peter Pan Speedrock nebo Far From Finished z USA.

Z domácích interpretů na Mighty Sounds zahrají kapely Polemic, Sto zvířat, Fast Food Orchestra, Prague Ska Conspiracy nebo Totální nasazení.

Návštěvníci festivalu se vedle koncertů dočkají také bohatého doprovodného programu, který zahrnuje exhibici jezdců na terénních kolech nebo ohňovou a žonglérskou show. Pro zájemce o adrenalinové sporty bude připravena horolezecká stěna, prostory pro paintball a spousta dalších atrakcí.

Vstupenky na Mighty Sounds lze na místě zakoupit za 630 korun. V loňském roce si pestrou hudební nabídku festivalu nenechalo ujít 12 tisíc návštěvníků.