Americká hvězda koncertuje v Praze v rámci svého světového turné Heavy Rotation, kdy propaguje svoje aktuální album.

V jejím hotelovém pokoji nesmí chybět speciální multi-regionální DVD, které umí přehrávat DVD ze všech koutů světa. Anastacia dále požaduje velké posuvné zrcadlo a v jejím pokoji musí být umístěny svíčky, které obsahují vanilkové aroma. Na doplnění energie si Anastacia přeje balíček M&M´s a čokoládové tyčinky Snickers, Milky Way a Twix. K pití musí být zase připravena Coca-cola bez cukru a kofeinu.

Na turné doprovází Anastaciu její sestra, která je i její osobní asistentkou. Nebude chybět ani zpěvaččin manžel. Ten plní zároveň funkci osobního bodyguarda a Anastaciina matka, která si se svojí dcerou na koncertu dokonce i zazpívá.

Popová zpěvačka Anastacia se narodila v roce 1968 v americkém Chicagu. Své debutové album Not That Kind, které slavilo velké mezinárodní úspěchy zejména díky singlu I´m Outta Love, vydala v roce 2000. O dva roky později složila píseň Boom pro účely mistrovství světa ve fotbale. V roce 2003 jí lékaři zjistili rakovinu prsu, která zabrzdila její hudební tvorbu. Letos vydala Anastacia aktuálně desku nazvanou Heavy Rotation.