BEROUN - Fotbalisté Olomouce vyběhnou s logem Tipsportu poprvé už ve čtvrtek na domácím Andrově stadionu ve druhém předkole Evropské ligy proti islandskému Reykjavíku. "Vstup tak silného partnera, jakým je Tipsport, do klubu, je oceněním naší dosavadní činnosti ve fotbale," řekl Jaromír Gajda, předseda představenstva SK Sigma Olomouc. "Je to pro nás zároveň výzvou, abychom byli i nadále úspěšní a pokračovali v nastolené cestě, kterou je výchova mladých fotbalistů," dodal šéf Sigmy.

Hanáci skončili v minulém ligovém ročníku Gambrinus ligy na čtvrtém místě a zajistili si účast v pohárové Evropě. "Olomouc je v současnosti nejlepším prvoligovým klubem na Moravě, dlouhodobě skvěle pracuje s mládeží, buduje kvalitní zázemí a nádherný stadion. A vnímáme rovněž její ekonomickou stabilitu," vysvětlil rozhodnutí Tipsportu ředitel pro vnější vztahy a mluvčí Lubomír Ježek.

Sázková kancelář Tipsport tímto krokem posílila svoji sponzorskou pozici v českém fotbale. V nadcházející sezoně zůstává dále jako victory sponzor v Plzni a z pozice generálního partnera bude podporovat Viktorii Žižkov v její snaze o okamžitý návrat do nejvyšší soutěže. Tipsport je dále Premium partnerem české reprezentace a oficiálním partnerem českého fotbalu.