Zkušený bek působil v uplynulých třech sezonách v Linköpingu. V nadcházejícím ročníku ale své působiště změní. V nové sezoně švédské Elitserien bude oblékat dres Skelleftey, se kterou se dohodl na roční spolupráci. Vzhledem k daňovým zákonům platí smlouva Majeského se švédským klubem až od října, do té doby může hrát jinde. Dvaatřicetiletý zadák proto zvažuje, zdali má sezonu začít v rodné Banské Bystrici, nebo ve Spartě Praha. Většina legionářů působících ve Švédsku se kvůli místním daňovým zákonům připojí k týmu později, aby jejich působení nepřesáhlo šest měsíců.

Holešovický klub však o angažování slovenského obránce se zkušenostmi z NHL pro začátek nové sezony neuvažuje. "Měli jsme zájem podepsat s Majeským dlouhodobější kontrakt. Poté, co se však rozhodl podepsat smlouvu se Skellefteou, jsme se slovenským obráncem již nejednali. Sparta neuvažuje ani o angažování Majeského pro začátek nové sezony," řekll ve středu agentuře Mediafax tiskový mluvčí HC Sparta Praha Michal Krčmář.

Majeský působil ve Spartě během výluky v NHL v sezoně 2004/05. V osmadvaceti zápasech základní části zaznamenal celkem osm bodů za dvě branky a šest asistencí. V play-off pak odehrál pět utkání s bilancí dvou branek a jedné úspěšné přihrávky. Majeský v současné době v Praze trvale bydlí.