BRNO - Jedná se o první z mnoha portálů, které budou v rámci projektu Regiony ČR oficiálně během těchto prázdnin spuštěny. Provozovatel tohoto projektu, chystá v následujících dnech a týdnech spuštění dalších tematických portálů, které si kladou za cíl informovat čtenáře velmi podrobně o dění v jednotlivých regionech ČR.

Tento portál přináší na náš internetový trh spousty novinek, kterými se od ostatních portálů odlišuje. Mezi ty nejdůležitější zaměření jednotlivých článků, které se na tomto portálu nespecializuje pouze na hlavní zprávy, ale zároveň přinese uživatelům spoustu zajímavých zpráv z jejich okolí. Zároveň přináší zcela nový typ řazení článků, které jsou umístěny v tematických rubrikách, avšak nezávisle jsou také děleny podle jednotlivých regionů tak, aby čtenáři mohli snadno vyhledávat příspěvky právě z jejich regionů. Nejnověji připravujeme systém filtrování dat podle jednotlivých měst, a během letošního roku dokončíme vývoj systému, který by měl články vyhledávat i podle ještě menších územních celků pro co možná nejlepší zacílení jednotlivých příspěvků.

Portál nabízí aktuální zprávy z České republiky, chystá také aktuality z jednotlivých měst, obcí a úřadů, informace o konaných kulturních akcích, filmových, divadelních a televizních premiérách, zprávy ze světa financí, cestování, stavitelství a hobby, spousty cenných rad, tipů a nápadů, zajímavosti z regionů aj.. Připravováno je zde také velmi rozsáhlé zpravodajství z oblasti sportu a to nejen toho profesionálního, ale velký díl informací bude také věnován výkonnostnímu sportu a v ČR méně populárním sportům.

Uživatelé mají možnost prostřednictvím komentářů přímo reagovat na publikované texty či rozvíjet diskuzi.