Nejbližší koncert se uskuteční ve čtvrtek 16. července, kdy v pražské Tesla aréně vystoupí americká zpěvačka Anastacia. Poprvé se českému publiku tato charismatická popová hvězda představila v rámci koncertního turné Is Back... Alive At Last Tour 21. února 2005 rovněž v Tesla Aréně.

Zpěvačka Susane Vega vystoupí v Česku hned třikrát. Fanoušci mohou navštívit její koncert 21. července na hradě Loket, 22. července v pražských O2 Žlutých lázních a 23. července na nádvoří zámku ve Žďáru nad Sázavou.

V přírodním amfiteatru v Praze na Chodově bude koncertovat 13. srpna od 20 hodin zpěvačka Madonna. Hostem jejího turné Sticky & Sweet se stane klubový muzikant Paul Oakenfold, který například remixoval skladby The Rolling Stones, Madonny či U2. Madonna v České republice poprvé koncertovala 6. září 2006 v O2 Aréně.

Američtí Faith No More, jedna z nejslavnějších rockových kapel konce 20. století, vystoupí 17. srpna od 19 hodin v pražské Tesla Aréně. Faith No More přijedou do Česka ve svém nejslavnějším složení - Mike Bordin, Roddy Bottum, Bill Gould, Jon Hudson a Mike Patton v rámci turné s názvem Reunion.

Skupina Jethro Tull do Česka zavítá 29. srpna a její koncert pod širým nebem proběhne v Zámecké zahradě ve Slavkově u Brna. O den později koncertuje kapela na Černé louce v Ostravě. Jethro Tull vznikli roku 1967 v britském Lutonu. Ústřední postavou formace je skotský skladatel, textař, zpěvák, flétnista, ale i příležitostný hráč na kytaru, mandolínu a dudy Ian Anderson.

Ve stejný den do Prahy zavítá téměř po roce kanadský zpěvák Leonard Cohen. Ten vystoupí v rámci svého turné Leonard Cohen World Tour 29. srpna od 20 hodin v pražské O2 Aréně.

Před českým publikem se představí 5. září od 20 hodin v pražském hudebním klubu SaSaZu muzikantka Macy Gray. Zpěvačka letos vydává své páté album The Gray Life, které ona sama nazývá největším comebackem, jaký byl kdy k vidění.

Americká zpěvačka a pianistka Tori Amos, vlastním jménem Myra Ellen Amosová, vystoupí 24. září od 20 hodin v pražském Kongresovém centru. Během své kariéry působila jako členka formace Y Kant Tori Red, ale později se přestěhovala z Londýna, kde začala pracovat na sólovém albu. To vyšlo roku 1992 pod názvem Little Earthquakes.

Do pražského klubu SaSaZu se 27. října chystá britská elektro-popová formace Kosheen.

Britská rocková kapela Status Quo, jejíž hudba je charakterizována jejich osobitým pojetím "hard rock boogie", se představí svým fanouškům 2. listopadu v Tipsport areně v severočeském Liberci.

Italská pop-rocková hvězda Eros Ramazzotti do pražské O2 Arény přijede 17. listopadu představit své největší hity, ale i nové album Ali E Radici. Mezi jeho největší hity patří například Una storia importante, Adesso tu, Un cuore con le ali, Emozione dopo emozione či Ma che bello questo amore.

Americká popová a R&B zpěvačka Pink se hudbě začala věnovat ve 14 letech a svoji současnou tvorbu představí 19. listopadu v pražské O2 Aréně.

V listopadu by měla do Česka zavítat i kontroverzní kapela Rammstein. Její vystoupení je naplánováno na 25. listopadu od 20 hodin v O2 Aréně v Praze. První koncert svého turné odehrají Rammstein v portugalském Lisabonu.

Zpěvačka Diana Krallová představí 26. listopadu v pražském Kongresovém centru svoje nejnovější album Quiet Nights a také své nejúspěšnější hity.

Britská hudební skupina Prodigy, jejíž hudba se skládá z mnoha různorodých stylů, jako je rave, hardcore techno, alternativní rock nebo breakbeat s punkovými elementy, vystoupí 27. listopadu v pražské Tesla Aréně. Mezi jejich nejznámější skladby patří například Out Of Space, Smack My Bitch Up!, No Good, Breathe nebo Firestarter.

Skupina Depeche Mode koncertovala v České republice již několikrát, naposledy to bylo 26. června na pražském stadionu Eden. Další koncert ze svého světového turné odehrají Depeche Mode v Praze 14. ledna 2010 v O2 Aréně.