Čtvrtý celek po základní části loňského ročníku první hokejové ligy a čtvrtfinalista play-off uplynulé sezony tým HC Vrchlabí zahájí 1. srpna v kanceláři zimního stadionu prodej permanentních vstupenek na nadcházející prvoligovou sezonu. Ceny permanentek pro důchodce, ZTP, děti a studenty do 26 let (musejí předložit příslušný doklad) jsou 550 Kč. Všichni ostatní zaplatí za permanentní vstupenku 1100 Kč. Permanentky platí na základní část domácích utkání "A" mužstva, tj. od 12.9.2009 do 6.2.2010.

Ceny jednotlivých vstupenek na utkání Tipsport Hockey Cupu a zápasů základní části první hokejové ligy činí 60 Kč. Důchodci, ZTP, děti a studenti do 26 let (po předložení příslušného dokladu) zaplatí za vstupenku 30 Kč. Klub dále upozorňuje fanoušky na to, že pro urychlení odbavení fanoušků na ZS na domácí utkání budou zprovozněny turnikety. Po zakoupení vstupenky na pokladně je povinen každý návštěvník projít turniketem, který umožní během zápasu vstoupit pouze 1x na ZS. Po opuštění ZS (zpětné projití turnikety) se již návštěvník zpět nedostane (pouze po zakoupení nové vstupenky).

Vzhledem k novému provozu turniketů žádá vrchlabský hokejový klub všechny návštěvníky ZS o včasný příchod na ZS, a to minimálně jednu hodinu před začátkem daného utkání.