Třetí pokračování animovaného snímku Doba ledová zavede hlavní hrdiny do podzemního světa dinosaurů. Barevná krajina plná bujné vegetace a rostlin pojídajících mamuty je protipólem mrazivého prostředí z prvních dvou dílů. Snímek si nenechalo ujít 76 401 diváků, kteří za vstupenky utratili 11 260 106 korun.

Na druhém místě se umístil snímek o muži, který byl velmi oblíbený u veřejnosti, navzdory tomu, že páchal zločiny. Podle státních institucí vykrádal banky a trestal lidi, kteří zavinili hospodářskou krizi. Život Johna Dillingera byl neuvěřitelný a stal se námětem pro mýty a historky, ve kterých už nejde rozeznat pravda od fikce. Film Veřejní nepřátelé během uplynulého víkendu navštívilo 12 464 diváků s tržbami 1 747 290 korun.

Film Transformers: Pomsta poražených vypráví o návratu vesmírných robotů, kteří se na Zemi proměňují v dopravní prostředky. Akční film režiséra Michaela Beye do kin přilákal 13 166 diváků. Ti si koupili vstupenky v ceně 1 452 751 korun. Velký úspěch Transformers slaví i ve Spojených státech amerických, kde celkově utržili více než 300 milionů dolarů.

Francouzské drama Coco Chanel v titulní roli s Audrey Tautouovou během uplynulého víkendu navštívilo 5 299 diváků s tržbami 749 364 korun. Snímek vypráví o mladé dívce, která vyrůstá se svojí sestrou v sirotčinci a marně čeká každou neděli, že se pro ně jejich otec vrátí. Tento snímek do českých kin vstoupil v premiéře 25. června a celkem ho již navštívilo 33 756 diváků.

Do pětice nejnavštěvovanějších filmů se zařadil český horor T.M.A. v režii Juraje Herze. Ten během uplynulého víkendu navštívilo 4 750 diváků, kteří si koupili vstupenky v ceně 634 338 korun. Snímek vypráví o mladém muži, který odjede z města na odlehlou venkovskou samotu. Počáteční idylku však naruší vztah s místní dívkou, mladíkův návrat k malířství a zjištění, že v okolí se v minulosti děly kruté události spojené s vraždami nacistů. V titulních rolích se představili například Michal Dlouhý, Andrej Hryc, Dagmar Součková či Barbora Hrzánová.