Třiadvacetiletý Peška je odchovancem žďárského fotbalu, odkud v roce 1998 zamířil do FC Vysočina Jihlava. Už v sedmnácti letech si připsal první druholigový start, který je však v jihlavském dresu jeho doposud posledním.

Před startem prvoligového ročníku 2005/06 byl zařazen do kádru prvního týmu kouče Karla Večeři a na jaře 2006 přišly jeho velké chvíle. Zasáhl do osmi zápasů Gambrinus ligy a vstřelil dvě branky. Poté neodolal vábení Sigmy Olomouc, kde se však příliš neprosadil. Na podzim nastoupil do čtyř prvoligových a osmi druholigových zápasů za juniorku a v zimě se vrátil na Vysočinu.

V Jihlavě se však zranil, podstoupil plastiku křížového vazu v koleni, poté artroskopii a naplno se na hřiště dostal až po 13 měsících v březnu 2008. Od té doby nastupoval za třetiligové béčko v Moravskoslezské fotbalové lize. Od slovenského trenéra Karla Marka šanci v A-mužstvu nedostal. Proto letos v zimě odešel do FC Grün-Weiss Wolfen. Na jaře nastoupil v Německu dvanáctkrát a ve dvou případech skóroval.

Do přípravy FC Vysočina se Peška zapojí v příštím týdnu, neboť rehabilituje po drobném zranění kolena.