DOLNÍ BUKOVSKO - Těm, kteří se po povodních chystají na obnovu svého domova, chce firma pomoci formou slev na nákup stavebního materiálu. „Sami máme s rizikem povodní nemalé zkušenosti, protože naše firma sídlí v jižních Čechách,“ sdělil Krampl. „Dobře proto víme, že jakákoli pomoc ubere lidem, kteří přišli vinou povodní o své domovy, část starostí a posune je blíže zpět k důstojnému bydlení a klidnému životu,“ dodal.

Nabídka navíc zdarma zahrnuje služby, jako je výpočet materiálu, vyhotovení kladečských plánů a výpočet energetického štítku. Veškeré podrobnosti se zájemci dozví na bezplatné infolince 800 212 213.

Společnost Heluz cihlářský průmysl vznikla v roce 1992. Vlastní celkem sedm výrobních provozů ve třech lokalitách. V Dolním Bukovsku, kde sídlí centrála společnosti, je cihlářská výroba, výroba stropních konstrukcí a výroba roletových překladů. V Hevlíně u Znojma jsou dva výrobní závody na kompletní cihlářský sortiment a v Libochovicích nedaleko Prahy je cihelna a panelárna.

Společnost je největším českým výrobcem cihlářského zboží a svojí kapacitou výrobní produkce zaujímá druhý největší podíl na českém cihlářském trhu. Vyrábí a dodává cihelný systém pro hrubou stavbu, tedy tepelněizolační cihelné bloky pro obvodové zdivo, cihly pro nosné, příčkové a akustické zdivo, broušené cihly, keramické stropy a překlady, nosné překlady pro venkovní stínicí systémy, keramické stropní panely a cihelné komíny.