b>Davisův pohár, čtvrtfinále:

Česká republika - Argentina 1:1

Ivo Minář (ČR) - Juan Martín del Potro (Arg.) 1:6, 3:6, 3:6

Ivo Minář neměl v prvním setu proti výborně hrajícímu del Potrovi šanci. I když zahrál poměrně slušný úder, del Potro mu vrátil do kurtu nechytatelnou ránu. Nebylo divu, že brzy získal favorizovaný Argentinec vedení 5:0 a až za tohoto stavu stihl Minář uhrát čestnou hru. Hned vzápětí však del Potro předvedl třetí čistou hru v setu a vyhrál první dějství 6:1.

Přestože Minář se při vlastním servisu dostával ve druhé sadě více do hry a zahrál několik vítězných míčů, del Potro čekal na svou šanci. Ta přišla za stavu 2:2, kdy Argentinec proměnil druhý brejkbol. Minář sice i při del Potrově podání hrál vyrovnané gamy, ale rozhodující míče povětšinou získával hostující hráč a vyhrál i druhý set, tentokrát 6:3.

Ve třetí sadě ztratil Minář další servis hned na začátku a s průběhem zápasu už příliš udělat nemohl. Sice v samém závěru utkání odvrátil dva mečboly a poprvé sebral Argentinci jeho podání. Del Potro však přesto v klidu dokráčel za hodinu a tři čtvrtě pro lehké vítězství a vyrovnání stavu čtvrtfinále na 1:1 na zápasy.