Osmačtyřicetiletý Jozef Hanták je bývalým koučem Považské Bystrice a Nových Zámků. V Karviné by měl působit minimálně jednu sezonu, protože Hudeček po zisku titulu bude opět trénovat mládež a právě Hantáka doporučil na uvolněné místo.

V Karviné by uvítali, kdyby s novým trenérem přišel do nejlepšího českého týmu i jeho syn Jozef Hanták mladší, úspěšný hráč. Dvaadvacetiletý házenkář byl v sezoně 2007/08 nejlepším střelcem slovenské nejvyšší soutěže, když nasázel do sítě soupeřů 165 gólů. Poté si jej všimli zástupci maďarského FKK Gyöngyös.

V Maďarsku měl ale smůlu, protože kvůli zranění levé ruky příliš nehrál a nakonec o angažmá v kvalitní soutěži přišel. Nyní má za sebou devítiměsíční pauzu a případnou přípravu v Karviné začne zlehka, neboť mu ještě bude rehabilitovat s poraněným ramenem.

Karviná zahání přípravu na novou sezonu v pondělí 13. července. Tréninkový plán vytvořil ještě Hudeček spolu s asistentem Martinem Kostelníkem, který ve stejné funkci zůstane i pod novým koučem Hantákem.