Vedení televize Prima od Obzinové očekává především zkvalitnění práce zpravodajství a jeho další rozvoj.

"Jitka Obzinová splňuje naše představy o zkušeném a konstruktivním šéfovi zpravodajství. Předložila jasnou koncepci jeho rozvoje, která odpovídá našim strategickým záměrům. Věřím, že naše spolupráce bude úspěšná," řekl Marek Singer, generální ředitel televize Prima.

O své nové pozici Obzinová řekla: "Zaujal mě záměr vytvořit ještě silnější a prestižnější zpravodajství, které bude více konvenovat se značkou Prima a přesvědčí diváky atraktivitou zpravodajských témat. Chci společně se zpravodajským týmem najít cestu k ještě výraznějšímu zpravodajskému bloku, který bude jedinečný a rozeznatelný, a který divákům televize Prima poskytne kvalitní přehled."

Obzinová pracovala mimo jiné na začátku 90. let v Českém rozhlase jako zpravodajka a samostatná komentátorka se specializací na oblast Balkánu a jako válečná zpravodajka v jugoslávském konfliktu. Od roku 1992 působila v České televizi jako redaktorka, moderátorka a zpravodajka zahraniční redakce. Moderovala pořad Události, komentáře a pořad 21.

Od roku 1996 pracovala v televizi Nova, kde moderovala Televizní noviny. Jako moderátorka, dramaturgyně, autorka a scenáristka pracovala na diskusních pořadech Gilotina, Sedmička a Zálety.

Dále působila v televizi JOJ, Pressklubu Frekvence 1, v redakci zpravodajství ČRo 2 Praha či v Českém rozhlasu 1 Radiožurnál.