Režisér Brešan uvedl, že je rád, že může být snímek uveden na mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech: "Počítal jsem s uvedením filmu na evropských festivalech. Chtěl jsem, aby byl poprvé prezentován na dobrém festivalu, a to ten karlovarský rozhodně je." Tragikomedii Bez konce již měli možnost zhlédnout chorvatští a srbští diváci a podle režiséra byla reakce publika v obou zemích v zásadě pozitivní a na filmovém festivalu v Pule obdržel film Cenu diváků.

Bez konce je v pořadí čtvrtým celovečerním dílem Vinka Brešana: "Natočil jsem komedie i dramata. Tenhle film je spíše komedie, ale já moc nevěřím na filmové žánry. Já si vždycky říkám, k jakému žánru by patřil život? Myslím, že bych ho označil jako tragikomedii," prohlásil režisér, podle kterého život nesestává ani pouze z dramat ani ryze z komedií. "Tento film je kombinace toho, co jsem již natočil v minulosti," přiznal Brešan.

Herečka Nada Sarginová osvětlila novinářům, jakým způsobem přistupovala ke své filmové roli: "Když pracuju na svých rolích, dávám do toho všechno ze sebe. Investuji do toho své emoce, pohyb i způsob, jakým uvažuji. Velice přemýšlím o výrazu těla, emocích a také o tom, jak to všechno bude vypadat před kamerou," řekla herečka. Její kolega Predrag Vušović hovořil o svých profesních plánech, ale také o svém dojmu z karlovarského festivalu: "Odjíždím zítra do Dubrovníku na letní divadelní festival a pak budu natáčet film v Záhřebu. Tento festival mě ohromně imponuje-město, atmosféra, organizace festivalu... Tady v Karlových Varech nechám kousek svého srdce."

Snímek Bez konce má v Karlových Varech mezinárodní premiéru ve středu od 17 hodin ve Velkém sále hotelu Thermal.