Exslávistický bek kvůli onemocnění do sobotního turnaje v Čelákovicích nezasáhl. "Měl jsem teploty a nebylo mi dobře, takže trenér mi dal raději volno, abych pak třeba nemusel vynechat delší část přípravy. Už jsem ale v pohodě a normálně trénuji," ujistil třicetiletý Dřížďal.

Ve svém prvním utkání v brněnském dresu proti Trnavě se ukázal ve velice dobrém světle. K dalšímu by měl nastoupit ve středu v Nové Včelnici. Při shodě okolností by to mohlo být i proti Slavii. "Uvidíme, jak to dopadne. Každopádně věřím, že se předvedeme v lepším světle, než se to klukům povedlo v Čelákovicích, kde se na nich asi dost podepsala únava ze soustředění v Písku," připomněl debakl 1:5, který Dřížďalovi noví spoluhráči utrpěli v utkání s jeho bývalým zaměstnavatelem.

V minulé sezoně pronásledovala beka zranění a v první lize odehrál jen čtyři zápasy. "Musel jsem trochu dohánět tréninkové manko, ještě teď to není stoprocentní. Ale do začátku ligy by to ještě mělo jít nahoru. Hlavně doufám, že se mi už budou zranění vyhýbat a odehraju v Brně co nejvíc zápasů," přál si Dřížďal.