Kahani před projekcí poděkoval představitelům festivalu za zařazení jeho filmu do soutěžní sekce a dodal: "Postavy v tomto filmu trpí a usilují o lepší život. Pokud budete jakýmkoliv způsobem chtít podpořit lid Íránu, každá pomoc bude vítaná." Snímek Dvacet do Karlových Varů vedle režiséra doprovodila také herečka Mahteb Keramatiová a střihačka Shima Monfaredová.

Název filmu Dvacet odkazuje na počet dní, které zbývají do uzavření jídelny stárnoucího Soleimani. Její zaměstnanci se však obávají, že společně s prací přijdou i o střechu nad hlavou a vezmou osud do svých rukou. Dojemná sounáležitost mezi zaměstnanci začne postupně obměkčovat Soleimaniovo srdce, který přichází s nečekanými reakcemi. Datum uzavření jídelny je však přesně dané a konec dosavadní jistoty se blíží každým dnem.

Abdolreza Kahani svůj třetí celovečerní film pojal jako polemiku o plynutí času, který se stává bezcenným. Jeho minimalistické drama prostřednictvím pěti originálních postav podává v obecné rovině obraz o celé íránské společnosti.