Před začátkem projekce se u vstupu do Thermalu tlačily desítky festivalových diváků, kterým se nepodařilo na film zajistit vstupenky. Kapacita sálu nakonec umožňovala, aby se na francouzské drama dostali všichni zájemci.

Snímek Kdo mne má rád, pojede vlakem pojednává o nesourodé skupině lidí, která se vydává z Paříže vlakem do města Limoges na pohřeb zesnulého Jeana-Baptisty Emmericha. Ve vlaku se setkávají jeho příbuzní i přátelé a diváci jsou svědky jejich komplikovaných milostných a rodinných vztahů. Každá z postav prožívá niterné problémy a vzájemné střety na sebe nenechají dlouho čekat. Jediným spojovacím článkem je obdivovaný i nenáviděný nebožtík.

Ve filmu se představili známí herci Jean-Louis Trintignant, Bruno Todeschini, Valeria Bruni Tedeschi, Charles Berling a další. Toto francouzské drama si vysloužilo v roce 1999 celkem 11 nominací na výroční filmové ceny César, z nichž proměnilo tři ve vítězství.

V rámci speciální sekce Pocta Patrici Chéreauovi se na festivalu uvádí šest autorových snímků. Dramaturgové zařadili do programu filmy Královna Margot, Poraněný člověk, Intimita, Gabriela, Kdo mne má rád, pojede vlakem a Jeho bratr.