CHOMÝŽ U KRNOVA - „Je to poprvé v naší pětileté historii, kdy vyrážíme daleko mimo ostravský region. A je to dobře, alespoň se ukážeme taky v jiných místech severní Moravy,“ podotkl Pavel Kubina. „Minulý týden jsme hráli u Bystřice pod Hostýnem, teď u Krnova. Přišlo se podívat i hodně lidí z polské strany, takže jsme moc spokojení,“ přiznal.

V týmu Pavla Kubiny se objevili například aktivní hokejisté Tomáš Fleischmann z Washingtonu, Rostislav Olesz z Floridy, bývalí hokejisté Vladimír Vůjtek mladší či Miloš Holaň. Z aktivních fotbalistů se objevil jen obránce Peter Drozd, který před pěti lety získal s Baníkem Ostrava mistrovský titul, nyní hájí barvy druholigového Hlučína a od majitele klubu Lumíra Kota dostal volno. Mezi bývalými fotbalisty zářil především stále rychlý Petr Samec a v brance bývalý reprezentant Pavel Srníček.

Jako vždy byla součástí zápasů charitativní oblast. Padesátitisícový šek převzal Jiří Vasiliadis, který od narození trpí dětskou obrnou a je ochrnutý od krku dolů. „Moc sportovcům děkuji, jejich dar mi pomůže. Odteď asi začnu hokej a Pavla Kubinu více sledovat,“ přiznal Jiří Vasiliadis.

TJ Sokol Chomýž – Kubina Team 1:7 (0:3)
Branky: Hanzel – Kubina 2, Vůjtek, Holaň, Hanus, Žižka, Samec. Diváci: 1500.
Kubina Team: Srníček – Olesz, Drozd, Fluxa, Kot (69. Žižka) – Fleischmann, Kubina, Hanus, Samec – Holaň, Vůjtek.