Český tým neudržel vedení vypracované v první části zápasu a vždy ke konci poločasů inkasoval. Rozhodnutí mohla přinést branka Kopeckého, Íránci ale v předposlední minutě základní hrací doby zásluhou Hossejna Soltaního srovnali. V prodloužení šli do vedení Íránci, po devatenácti sekundách ale srovnal Rešetár a poslal utkání do penaltového rozstřelu. Tam se Čechům nedařilo a skórovali jen jednou.

Ve druhém semifinále suverénně vyhráli domácí Brazilci nad Rumuny 12:0 a finále sehrají právě s Íránem. Čechy čeká duel s Rumunskem o 3. místo.

Grand Prix Futsal, semifinále:

Česká republika - Írán 4:4 (2:1, 3:3) na penalty 1:4
Branky: 7. a 38. Kopecký, 18. Novotný, 48. Rešetár - 20. a 39. H. Soltaní, 26. J. Soltaní, 48. Danešvár.

Brazílie - Rumunsko 12:0 (6:0)
Branky: 1., 14. a 31. Cico, 18., 37. a 38. Falcao, 9. a 10. Ari, 17. Carlinhos, 24. Vincius, 33. Valdin, 40. Lukaian.