Jarina po sezoně 2007/2008 přerušil kariéru, nyní však chystá na návrat na led. Nebude to však v dresu Komety Brno, kde naposledy působil, nýbrž ve žlutočerných barvách Kadaně. Mostecký rodák se poprvé objevil v nejvyšší české soutěži v sezoně 1996/1997 v Litvínově a strávil tam dlouhou dobu. Několik sezon odchytal v Chomutově a během toho se mihl i v extraligových Karlových Varech.

Před sezonou 2004/2005 se vrátil do Litvínova, kde až na krátké zlínské angažmá působil také o rok později. V ročníku 2006/2007 navlékl v pěti zápasech dres Kadaně, ale převážnou část sezony strávil ve slovenském Popradu.

Podobný scénář měla pro Jarinu i sezona 2007/2008. Extraligu chytal krátce v Plzni a poté vypomáhal tehdy ještě prvoligové Kometě. Když už se loni zdálo, že v moravské metropoli bude pokračovat, nastal zvrat. Nově uzavřenou dvouletou smlouvu totiž vedení Komety po třech týdnech rozvázalo kvůli Jarinovým problémům s třísly, které měl při podpisu kontraktu zatajit. Dvaatřicetiletý brankář se proto rozhodl pro roční přerušení kariéry a nyní se mezi tři tyče vrací.