Liberečtí v dusném počasí udeřili po přestávce zásluhou Diviše a Čoriče, za Bohemians korigoval v 77. minutě Jungr. Slovan v utkání představil sedm nových hráčů. Na testech pod Ještědem jsou Chorvaté Budimir a Čorič, Bosnaň Purič, slovenští fotbalisté Baláž a Paldan, Bosančič ze Srbska a nadějný forvard Diviš z druholigových Vítkovic. Na víkendovém turnaji v Čelákovicích by se měl v dresu Severočechů objevit i Brazilec Stanley.

"O jejich případném angažování by mělo být jasno do konce týdne, protože v pondělí odjíždíme na soustředění do Seefeldu," řekl ve středu agentuře Mediafax tiskový mluvčí Slovanu Liberec Lukáš Váňa. Testovaní hráči budou mít tedy ještě dvě možnosti, jak se libereckým trenérům ukázat v co nejlepším světle. V Čelákovicích je čeká celek Brna a posléze zápas o umístění.

Přípravný zápas:

Slovan Liberec - Bohemians 1905 2:1 (0:0)
Branky: 59. Diviš, 75. Čorič - 77. Jungr.

Sestavy:
Liberec:
Hauzr - Gebre Selassie (70. Paldan), Holeňák (46. Radek Dejmek), Kelič, Janů (46. Dostálek) - Vácha, Purič (46. Čorič), Bosančič (46. Liška), Baláž - Diviš (72. Budimir), Blažek (46. Martan).
Bohemians 1905: Marek (46. Havránek) - Jindřišek (68. Janek), Nikl, Lukáš, Rychlík - Bartek (68. Kotyza), Adam, Dian, Jungr - Slezák, Hartig (46. Nešpor).