Šéf klubu Pros už během zimní přestávky slíbil, že po skončení sezony dojde k personálním změnám a v úterý je odkryl. Při prosincovém příchodu kouče Miroslava Beránka se dočasně stal generálním ředitelem klubu a hledal náhradu. Nakonec se dohodl s Mokrým. "Je to Brňák, má spoustu zkušeností a kontaktů. Je to pro nás ideální kandidát, i když půvidně na našem seznamu nefiguroval. Věřím, že našemu klubu pomůže," řekl Pros.

Mokrý na brněnskou nabídku definitivně kývl v pondělí, dva dny poté, co jej na postu předsedy ČMFS vystřídal Ivan Hašek. "S Brnem jsme se bavili asi měsíc, ale řekl jsem, že se rozhodnu až po valné hromadě," pravil Mokrý. "Čeká nás v klubu hodně práce, nelíbí se mi třeba činnost v tréninkovém středisku mládeže. A je jasné, že vzhledem k zázemí, by měl ligový celek hrát v horní polovině tabulky. Musíme se bavit o evropských pohárech," zdůraznil.

Kromě postu generálního ředitele došlo v Brně i k výměně ve funkci sportovního manažera, kterou po Radku Bělákovi převzal současný trenér A týmu Miroslav Beránek. Bělák se stal generálním sekretářem. "Radek Bělák svou roli v pozici sportovního ředitele nezvládl, proto končí. Od dnešního dne každý trenér bude v Brně mít současně i tuto funkci," poznamenal Pros.