Odvolací Městský soud v Praze sice počátkem listopadu rozhodl o její nevině, ale Nejvyšší soud ČR, kam bylo zasláno dovolání, kauzu vrátil k novému projednání. Obvodní soud bude ale v úterý řešit pouze případ Rosenbergové, u zbylých dvou obžalovaných – Rosenberga a manažera Martina Patzelta - platí původní rozsudek městského soudu, který je nyní již pravomocný.

Rosenbergovi potvrdil pražský městský soud za distribuci kokainu, který rozdával na večírcích svým známým, roční podmínku. Patzelt s Rosenbergovou manželkou dostali dříve od Obvodního soudu pro Prahu 5 čtyřměsíční podmínku za krádež dvou kufrů. Podle soudce odvolacího soudu Tomáš Stuchlík se však tento trestný čin nedal dostatečně prokázat, a tak tento verdikt zrušil a vynesl verdikt o jejich nevině.

Rosenberg se svou ženou čelili ještě obžalobě z kuplířství a obchodu s lidmi. Rosenberg obdržel počátkem října 2007 od svého přítele z USA SMS zprávu, ve které je žádá o čtyři slečny pro své vlivné známé. Ti prý chtěli s děvčaty povečeřet a pobavit se. Rosenberg měl tuto zprávu předat své ženě, která se o vše postarala a dívky sehnala. Viny z tohoto trestného činu je však zprostil jak obvodní, tak i městský soud.