Hudební festival Sázavafest se uskuteční od 30. července do 2. srpna v Kácově a během čtyř dnů se divákům představí více než 150 účinkujících. Poslední červencový čtvrtek se mohou návštěvníci těšit mimo jiné na skupiny Volant, Plexis, Krucipüsk, Prague Ska Conspiracy, Visací zámek nebo Skyline. Program zpestří americká formace New York Ska Jazz Ensemble.

Jednoznačným headlinerem repertoáru, který je na programu v pátek 31. července, bude americký hudebník a DJ Moby. "Je to doposud největší hvězda v historii našeho festivalu, která se nepochybně stane hvězdou roku pro všechny české příznivce taneční scény," prohlásil šéfdramaturg festivalu Pavel Kloupar. Moby představí v Kácově naživo svou zcela novou desku Wait For Me, která se na hudebním trhu objeví od 30. června. Diváci se mohou těšit i na další pestrý hudební program, ve kterém nebudou chybět třeba skupiny UDG, Monkey Business, Southpaw, Wohnout, J.A.R., francouzská formace Speed Caravan nebo Freak Power z Velké Británie.

První srpnová sobota bude patřit Jimmymu Somervillovi, skotské hvězdě, která vystoupí na Sázavafestu v české premiéře. Dalším vzácným hostem bude německá formace Die Happy v čele s českou zpěvačkou Martou Jandovou, která představí divákům výběr nejznámějších písní z jejich dosavadní hudební tvorby. Na svém kontě má skupina 10 řadových alb. Poslední festivalový den dále zazpívají kapely Chinaski, Support Lesbiens, Gaia Mesiah, Mňága a Žďorp, Clou nebo holandští The Gathering a Killerdoll.

Celému festivalu bude ve středu 29. července předcházet Warm Up Day, který proběhne v centru Kácova.