Dvacetiletý Bodeček prošel týmy Bučovic a Drnovic, odkud zamířil do Olomouce. V dresu Sigmy si připsal zatím jediný start v Gambrinus lize, když v dubnu 2007 nastoupil do druhého poločasu proti Brnu. V sezoně 2007/08 hostoval v druholigové Jihlavě, aby se následně vrátil do Olomouce a patřil k oporám zadních řad béčka. Teď míří do devátého týmu loňského ročníku slovenské nejvyšší soutěže.

Dunajská Streda zkouší i dalšího hráče, který působil v Olomouci, obránce Radka Hochmeistera. Ten na Hané působil na hostování ze Slovanu Liberec v sezoně 2006/07. V posledním ročníku hrál za Viktorii Plzeň. „O jeho osudu se rozhodne v průběhu příštího týdne,“ řekl manažer DAC Dunajská Streda Dušan Chytil.

Kromě těchto dvou obránců zamířili na Žitný ostrov i další dva čeští hráči Milan Páleník a David Helísek, kteří už podepsali s Dunajskou Stredou dvouleté kontrakty. „Naše české posily se jeví ve velmi dobrém světle. Všichni jsou velmi disciplinovaní a působí vynikajícím dojmem. Věřím, že s sebou přinesou něco z tradičně kvalitní české školy,“ uvedl Chytil pro klubové stránky.