Osmadvacetiletý útočník přišel do Slavie z Viktorie Žižkov, kde v minulé sezoně nastřílel deset branek. "Mluvím trochu česky, ale raději budu hovořit anglicky," pronesl svou první větu směrem k novinářům.

"Jsem rád, že mohu být ve Slavii, doufám, že prožiji spoustu skvělých momentů. Slavia je nejlepší český tým. Chci dát všechno tomu, abych Slavii pomohl k úspěchům," dodal fotbalista, který ve Slavii podepsal smlouvu na dva roky s opcí.

V celku českého mistra se Naumov už nepotká s krajanam Gocem Toleskim, který ve Slavii skončil. "Mrzí mě to, protože se známe ještě z doby, kdy jsme oba hráli v Makedonii. Sice ve stejném městě, ale za jiný klub. Pokud by tady byl se mnou, bylo by to lepší, jelikož jsme dobří přátelé. Ale to je fotbal," přiznal Naumov.

"V každém velkém klubu je také velká konkurence. Musím tvrdě pracovat a doufám, že se pak dostanu do sestavy. Každý útočník tady má svou kvalitu. Pokud budu mít dobrou formu a budu střílet branky, snad budu pravidelně hrát," věří osmadvacetiletý makedonský útočník.

Naumov prozatím nasbíral také tři starty za národní tým Makedonie a tak doufá, že po přestupu do Slavie své zápasové konto v národním týmu brzy rozšíří. "Pokud budu ve Slavii hrát, věřím, že mi takové angažmá znovu pomůže dostat se do reprezentačního týmu," uzavřel Naumov.