Tým trenéra Dušana Uhrina mladšího bude v Rakousku nabírat formu až do 7. července. Středočeši budou ubytovaní v Kaprunu, trénovat však budou v Brucku, kde také sehrají dvě ze čtyř mezinárodních utkání. K dalším dvěma duelům pocestují do St. Johann v Tyrolsku a do okolí Wörglu. Rakouského soustředění se zúčastní tři brankáři a třiadvacet hráčů do pole.

Hlavní kouč Dušan Uhrin mladší na herní kemp v Rakousku nominoval tento šestadvacetičlenný kádr: Jan Šeda, Michal Vorel, Miroslav Miller, Tomáš Janíček, Václav Kalina, Václav Procházka, Adrian Rolko, Marko Dalovič, Petr Mach, Jan Kysela, Jaroslav Dittrich, Ludovic Sylvestre, Alexandre Nöel Mendy, Ondřej Kúdela, Jan Rajnoch, Tomáš Poláček, Ivo Táborský, Lukáš Opiela, Marek Kulič, Luboš Pecka, Jan Chramosta, Fikru-Teferra Lemessa, David Louhoungou, Jerry Prempeh, Tomáš Fabián, Jakub Řezníček.

Z hráčů, kteří v polovině června zahájili přípravu, se z různých důvodů do zúženého kádru nevešli Josef Kubásek, Tomáš Hrdlička, Radim Nečas a Václav Zahustel.

Program herního kempu v Rakousku:


Úterý 30. června, 18.00 v St.Johann: Lokomotiv Moskva - FK Mladá Boleslav
Čtvrtek 2. července, 18.00: Spartak Moskva - FK Mladá Boleslav
Sobota 4. července, 18.00 v Brucku: Hajduk Split - FK Mladá Boleslav
Pondělí 6. července, 18.00 v Brucku: Apoel Nikossia - FK Mladá Boleslav.