Vorel se s Mladou Boleslaví již nějaký čas připravoval na novou sezonu, za sebou tak má dva odchytané poločasy ve třech přátelských duelech. Naposledy se mezi tři tyče postavil v nedělním duelu s Nitrou a během druhé půle zápasu, který skončil vítězstvím Středočechů 5:1, ani jednou neinkasoval.

Trenér Dušan Uhrin mladší má mometálně k dispozici čtyři brankáře - Miroslava Millera, Jana Šedu, Josefa Kubáska a právě Vorla. Kteří gólmani nakonec vytvoří dvojici pro utkání v nejvyšší soutěži, zatím není jasné.

Čtyřiatřicetiletý Vorel prošel týmy Ostravy, Opavy, Blšan, Jihlavy, Slavie Praha, slovenského Púchova a naposledy Dukly Praha. V Gambrinus lize odchytal celkem 66 utkání. V Jihlavě, kde působil od začátku roku 2003 do konce ledna 2006, se podílel na historickém postupu do nejvyšší soutěže. Po návratu Vysočiny do druhé ligy pak podepsal kontrakt v pražské Slavii, kde v letech 2006-09 odchytal 34 duelů.