Utkání jsou na programu 8. a 12. záři v Plzni a Pardubicích. "Celá akce bude stát spoustu peněz. Většinu zajistí pan Nový, Český svaz ledního hokeje celou akci spíše zastřešuje," uvedl manažer české veteránské reprezentace Pavel Schwarz, který úmyslně vybral jako místa konání právě Plzeň a Pardubice. "Jsou to hokejová města, byli bychom spokojení, kdyby na každé utkání přišlo 2000 lidí," řekl Schwarz.

Utkání v Pardubicích by pak mohli diváci sledovat i v přímém televizním přenosu. "Zatím je to ve fázi jednání, televize nám nabídla slušnou cenu. Nicméně je to stále dost peněz, které si potřebujeme nejprve zajistit. Nejnákladnější však budou letenky a hotel pro hráče Washingtonu, kterým u nás musíme připravit důstojné podmínky," prohlásil Nový.

Trenérem českého týmu legend pak bude opět zkušený Jan Havel, který již dal dohromady seznam hráčů, kteří do zmíněného dvojutkání měli zasáhnout. "Je to širší nominace, zatím nevím, jak jsou na tom hráči zdravotně. Do těch zápasů zbývají ještě dva měsíce. Samozřejmě se někdo může omluvit třeba z rodinných důvodů, účast je dobrovolná," připomněl Havel.

Širší nominace české veteránské reprezentace pro utkání s Washingtonem Capitals:

Brankáři: Petr Bříza, Oldřich Svoboda, Rudolf Pejchar, Jaromír Šindel.
Obránci: František Kučera, Jaroslav Benák, Milan Chalupa, Jaromír Látal, Stanislav Hajdušek, Pavel Setikovský, Jiří Veber, Bedřich Ščerban, Radoslav Svoboda.
Útočníci: Richard Farda, Milan Nový, Jiří Hrdina, Pavel Richter, Vladimír Martinec, Bohuslav Šťastný, Jiří Kučera, Bohuslav Ebermann, Oldřich Válek, Lubomír Pěnička, Richard Žemlička, David Volek, Jiří Šejba, Radek Ťoupal, Vladimír Kameš.

Trenér: Jana Havel.
Manažer: Pavel Schwarz.

Širší nominace Washingtonu Capitals:

Patrick Wayne Ribble, Gordon Thomas Lawrence, Granville Curry Grant, John Blum, Ronald Lalonde, Paul Gregory MacKinnon, Luigi Franceschetti, Dennis John Maruk, Mark Andrew Laforest, Joseph Paul Mulvey, Mark Patrick Heaslip, Blair Stewart, Yon Jules Labre, Beng-Ake Gustafsson, Gary Daniel Rissling, Alan William Hangsleben, Calle Johansson.