Zlínští, kteří nastoupili už bez Ondřeje Čelůstky, který se připravuje se Slavií Praha a také brankáře Víta Baránka, jenž s největší pravděpodobností zamíří do ostravského Baníku, brzy inkasovali. Po přihrávce Vrťa poslal slovenský tým do vedení exjihlavský kanonýr Petr Faldyna už v osmé minutě. Za chvíli pak sám Vrťo druhou brankou potvrdil výhru hostů, pak už se na výsledku nic nezměnilo.

Možná i proto byl zlínský kouč Ladislav Minář v určitém směru spokojenější se druhým poločasem, kdy dostali příležitost náhradníci. "To nám sice scházela kvalita, tu ale mladí nahradili chtěním. Někteří však špatně přistupovali k protihráčům a pouze je stínovali," vypozoroval hlavní kouč Zlína.

To k jedenáctce z prvního poločasu měl výhrad mnohem víc. "Nelíbil se mi přístup některých hráčů, i když po fotbalové stránce to bylo o něco lepší. Trochu mě však zarazilo, v jakém stavu se někteří vrátili z dovolené. A tato skutečnost se neschová ani za to, že máme za sebou tři dny přípravy," dodal hlavní trenér Tescomy.

FC Tescoma Zlín - FK Inter Bratislava 0:2 (0:2)


Branky: 8. Faldyna, 20. Vrťo. Rozhodčí: Filgas. Diváci: 160.
Sestava Zlína - 1. poločas: Kořínek - Malcharek, Kroča, Zbožínek, Jelínek - Šrom, Elšík, Šmahaj, Vyskočil - Kroupa, Žůrek. 2. poločas: Dostál - Malcharek, Kroča, Linek, Novák - Musil, Křiva, Motal, Lukaštík - Poznar, Bačík.

Další přípravný zápas sehrají Zlínští v pátek dopoledne ve Zlatých Moravcích.