Americká hvězda dorazí do Prahy v rámci svého světového koncertního turné Heavy Rotation, které kopíruje název jejího posledního alba z roku 2008. Před zpěvaččiným očekávaným vystoupením však musí pořadatelé splnit řadu jejích požadavků.

V hotelovém pokoji nesmí chybět speciální multi-regionální DVD, které umí přehrávat DVD ze všech koutů světa. Anastacia dále trvá na velkém posuvném zrcadle a v pokoji musí být umístěny svíčky, které budou obsahovat vanilkové aroma. Zpěvačka si potřebuje před energickým koncertem doplnit hladinu cukru v krvi, a proto požaduje balíček M&M´s a čokoládové tyčinky Snickers, Milky Way a Twix. K pití musí být zase připravena Coca-cola bez cukru a kofeinu. Anastacia si přeje chipsy Doritos se sýrovou příchutí a čínský set pro přípravu jejího oblíbeného zeleného čaje.

V době zpěvaččina pobytu v hotelu musí personál dodržovat řadu jejích přání. V blízkosti jejího pokoje se například nesmí vysávat a nikdo nemůže bez povolení vstupovat do pokoje. V hotelu i v jeho bezprostředním okolí musí být klid a co nejmenší hluk. Pořadatelé jsou tedy nuceni zvolit hotel, kde se v současné době neprovádějí žádné opravy a rekonstrukce.

Na turné doprovází Anastaciu její sestra, která je její osobní asistentkou, a také manžel. Ten plní zároveň funkci osobního bodyguarda.