Ivan Hašek se bude ucházet o místo předsedy na volební valné hromadě v sobotu 27. června v Praze. "Nejdu do voleb kvůli sobě, ale kvůli tomu, že chci pomoci českému fotbalu. Potřebuji tým lidí, kteří se mnou potáhnou za jeden provaz. Požádám na valné hromadě otevřeně delegáty - pokud chcete mě a moje vize, volte i ty s nimiž bych chtěl spolupracovat. Nechci řídit autobus bez volantu, to je nebezpečné. Chci, aby výkonný výbor vystupoval vždy jednotně," prohlásil Ivan Hašek.

Na funkci místopředsedy za Čechy by nejraději viděl předsedu dozorčí rady Dukly Praha Jindřicha Rajchla.

Na postu místopředsedy za Moravu si umí Hašek nejlépe představit Dalibora Kučeru. "Nezapomínal bych ale ani na pana Kubíčka, který má na Moravě velké slovo, patří ve fotbale k lidem nejpracovitějším, i když zároveň nejkontroverznějším," poznamenal Ivan Hašek.

V křesle místopředsedy za ligu chce Hašek vidět Karla Poborského, i když slavný internacionál kandiduje za ligové kluby.

Další Haškovy nominace:

Členové za ligové kluby: Dušan Svoboda (Sparta), Petr Doležal (Slavia), Lubomír Vlk (Vítkovice), Zdeněk Dembinný (Třinec). "Asi by ve výkonném výboru měli být i zástupci II. ligy a navrhuji proto pana Vlka a Dembinného. Ale uměl bych si představit i spolupráci Ladislavem Minářem, Pavlem Markem nebo Josefem Dufkem," podotkl Hašek.

Řídíci komise v Čechách: Lubomír Sedláček nebo Robert Henn.

Řídící komise pro Moravu: Pavel Nezval.

České regiony: Luboš Kubík, Petr Voženílek, možná Ladislav Čičmanec.

Moravské regiony: Pavel Hrubčík, Pavel Blaha, Vladimír Trunda