Zkušený obránce odmítl, že by za jeho koncem ve Slavii mohla stát vyhlášení, kdy neskrýval, že jej mrzí další vynucený odchod zkušeného obránce Brabce z mistrovského klubu. "Nemyslím si, že jsem řekl něco špatného, jen jsem řekl svůj názor na Ericha. Není to důvod mého odchodu. Myslím, že o něm bylo rozhodnuto daleko dříve. Trošku jsem to vycítil, dozvěděl jsem se to v pátek," konstatoval František Dřížďal s tím, že důvod, proč v klubu po dvou letech končí, ale prakticky nezná.

K proměnám současného kádru Slavie dodal, že nechápe, proč dochází i po zisku mistrovského titulu k tolika hráčským změnám. "Trenér a vedení mají svoji představu, tak doufám, že jdou správnou cestou, protože Slavii budu fandit i nadále," naznačil, že jeho srdce bude dál patřit červenobílým barvám Slavie. "Budu klukům držet palce, aby se dostali do Ligy mistrů."

Ohledně svého budoucího působiště toho fotbalista mnoho neprozradil. "Nějaké nabídky jsem již dostal," prohlásil s tím, že by jej lákalo vyzkoušet si zahraniční angažmá. Zároveň ale přiznal, že by určitě nebyl proti angažmá v jiných českých klubech. Bral by třeba Teplice, Mladou Boleslav, či Plzeň. Rudý dres Sparty ale obléknout nechce. "Radši ne. Mám fantastický vztah s fanoušky Slavie, to by mi neodpustili," řekl Dřížďal, který věří, že mu jeho manažer pomůže sehnat dobré angažmá. "Jsem v dobrých rukou, myslím, že o mou budoucnost se dobře postará," dodal František Dřížďal.