Deštivé počasí neodradilo pravděpodobně žádného z fanoušků, který si koupili lístek v předprodeji a na cyklistický stadión jich nakonec dorazilo kolem deseti tisíc. Většina z nich pak dala na rady pořadatelů a vzala si s sebou pláštěnku. Kdo se spolehl na deštník, měl smůlu. Pořadatelé ho do areálu Velodromu s tímto předmětem nepustili.

Jako první se zmoklým fanouškům představila kapela Anna F., která koncertovala necelých 25 minut, a pak už své místo přenechala hlavní hvězdě večera. Po nezbytné úpravě aparatury a pódia rozpoutal Lenny Kravitz svou revoluci lásky asi ve čtvrt na devět večer.

Kravitz hned na začátku ukázal, že koncert bude plný energie a diváci ho za to neustále odměňovali bouřlivými ovacemi. Koncert ukázal, že není jen zpěvák, ale především hudebník, který si užívá hraní na kytaru i klávesy. Jeho příznivce nadchla i dlouhá kytarová a saxofonová sóla, kterých se svou kapelou předvedl hned několik. Velkou odezvu si vysloužil zejména v závěrečné části show, kdy si na osvětlené křídlo s minimálním doprovodem a tlumeným nasvícením pódia zahrál osvědčený hit I’ll Be Waiting.

Američan představil písně z alba It Is Time for a Love Revolution, ale největší úspěch měly starší skladby. Ve dvou přídavcích se diváci dostali do varu a s rodákem z New Yorku si zazpívali klasické hity American Woman, Fly Away a závěrečnou Are You Gonna Go My Way.

Lenny Kravitz se narodil v roce 1964 v rodině židovského producenta a bahamské herečky. Za svou kariéru vydal devět alb a prodal více než 20 milionů desek.