Podle žalobkyně měl Roll v září 2003 doma u sebe vysvléci tehdy šestiletou dívenku a spolu se svojí přítelkyní ji osahávali na hrudníku a na přirození. Otec měl poté dívce strkat do přirození prsty, zatímco přítelkyně ji nutila sahat muži na jeho penis. Když dívka křičela, otec ji měl zakrýt ústa rukou a třít o ni své přirození. Na tom se měla aktivně podílet i obžalovaná družka.

Den před svědeckou výpovědí u plzeňského krajského soudu podstoupila matka s poškozenou dívkou psychologická i gynekologická vyšetření. „S manželem jsme se rozvedli, protože neměl zájem o rodinu, kontakty jsme ale stále udržovali kvůli dceři. Žijeme v Polsku, odkud pocházím, a do Čech jsme obě jezdily každé tři měsíce, bývalý manžel nás zase navštěvoval v Polsku,“ uvedla před soudem matka poškozené. "Všechno změnilo, když nám na jaře v roce 2003 muž představil svoji novou přítelkyní.

„Po příjezdu do Polska z návštěv svého otce byla malá více uzavřená, začala se pomočovat a cucat si palec, psycholog mi tehdy řekl, že to může být reakce na to, že otec má jinou ženu. Když jsme pak přijeli v červenci, brali si opět malou s sebou na výlety," popsala události před soudem matka poškozené. "Jednou se dcera vrátila celá špinavá a poškrábaná na lýtku, když jsem pak začala malou sprchovat, začala hystericky křičet, abych se jí nedotýkala. Pak začala jednou vyprávět, co s ní táta a jeho družka dělali, že ji při tom fotili, natáčeli a zároveň vyhrožovali, že jestli něco poví, že mě zabijí,“ vypověděla matka dítěte.

Obžalovaní od začátku popírají jakoukoliv vinu a tvrdí, že si matka všechno vymyslela jako pomstu. „Všechno je to jen snůška lží, mé vztahy s dcerkou byly vždy velmi dobré, nikdy jsem s dcerou nebyl o samotě. Vždy byla přítomna její matka,“ uvedl před soudem Roll. Uvedl, že problémy s bývalou manželkou začaly poté, co na podzim v roce 2003 požádal o úpravu styku s dcerou.

Soud má však k dispozici listinné důkazy z Polska, podle kterých byla shledána poškození panenské blány a známky dalších sexuálních praktik. Z důvodu vyhotovení českých znaleckých posudků byl v pátek případ odročen na neurčito.