Podezřelí jsou na útěku. "Pan domácí si k nim šel pro nájem, dlužili mu asi dvanáct tisíc, už několikrát je upomínal," řekla Mediafaxu další nájemnice z řadového patrového domu, která mrtvého uviděla oknem. Protože dveře bytu byly zavřené a okno bylo v prvním patře, žena si musela vzít žebřík. "Šla jsem se tam podívat a uviděla ho ležet s proříznutým hrdlem," dodala. "Děti pořád křičeli: ´Kde je táta, kde je táta´," zdůvodnila svědkyně, proč do bytu nakoukla. Potom zavolala záchranku, ale lékař už mohl pouze konstatovat smrt. Podle informací Mediafaxu měl muž tři až čtyři bodné rány v hrdle.

"Ti Rusové utekli. Policajti mě naložili do auta a jezdili jsme po okolí, jestli je někde neuvidíme, ale nenašli jsme je," dodala svědkyně s tím, že dva cizinci a cizinka bydleli v pronajatém bytě asi měsíc. Údajně se jedná o sourozence. "Jednomu je třiadvacet, ostatní jsou také mladší," doplnila.

Podle dalšího z nájemníků z domu trojice po vraždě domácího ukradla z jeho peněženky 15 tisíc korun, zamkla byt a utekla.

Policisté ulici v okolí uzavřeli a do pátrání nasadili i služebního psa. Zatím bezvýsledně. Na místě vyšetřuje mordparta pražské kriminální služby.