Vedení Dynama České Budějovice tak představí další z novinek, díky kterým by chtělo zvýšit zájem rodin a mladých lidí o fotbal v jižních Čechách. „Myslíme si, že speciální tribuna bude pro rodiny s dětmi příjemným zpestřením. Snažíme se pro rodiče i naše nejmenší fanoušky připravit příjemné prostředí, ve kterém si užijí mnoho zábavy při sledování ligových zápasů,“ říká obchodní manažer klubu Radim Šupka.

Vedle atraktivní výzdoby se mohou malí fanoušci těšit na spoustu pohybových činností, jako je střelba na branku, dovádění v nafukovacím hradě a chybět nebude ani pískoviště. „Jak se bude tribuna postupně dále rozjíždět, budeme připravovat další a další atrakce,“ říká obchodní manažer Dynama. Návštěvníci rodinné tribuny budou mít také možnost zapůjčit si v případě zájmu podsedák a deky na zahřátí v případě nepříznivého počasí.

Nová tribuna pro rodiny vzniká ve spolupráci s českobudějovickými pobočkami restauračního řetězce McDonald's. „Právě McDonald's se bude také starat o občerstvení na rodinné tribuně,“ dodává Šupka, který zároveň nastiňuje další specialitu sektoru: „Součástí tribuny bude malá kavárna se stolečky, kterou budou moci využívat například maminky, které s dětmi přijdou na fotbal.“ Součástí tribuny je také vlastní sociální zařízení.

Na rodinnou tribunu bude platit zvýhodněné vstupné. Jeden rodič se dvěma dětmi zaplatí za lístek pouhých 120 Kč, dva rodiče se dvěma dětmi pak 200 Kč. Pro početnější rodiny s více dětmi se za každé další dítě zaplatí 50 Kč navíc. „Věříme, že i díky tomuto velmi výhodnému vstupnému si rodiny s dětmi najdou cestu na fotbal hned od prvních zápasů sezony,“ dodává Šupka.