Oběma končí hostování a do přípravy s Kladnem už se nezapojí. Bartek se do kádru nováčka Gambrinus ligy vrací po půl roce, Šisler, který byl kmenovým hráčem FK Jindřichovice pod Smrkem, končí v Kladně po roce.

"Dostal nabídku od Bohemians a podepsal tam tříletou smlouvu. Zřejmě věří, že bude hrát častěji než u nás, kde má v Szabovi na postu středního záložníka velkou konkurenci," řekl ředitel SK Kladno Eduard Novák. To potvrdil i Jiří Šisler: "Přes Szaba je těžké se dostat do sestavy, a i když se mi v Kladně líbilo, chci zkusit novou šanci," řekl.

Další dva v minulé sezoně hostující hráči by mohli v Kladně pokračovat. "O setrvání Lukáše Zoubeleho a Františka Mašanského jednáme," dodal Novák. Zoubele už je v Kladně druhým rokem na hostování z FK Teplice, Mašanský přišel před rokem z Ústí nad Labem, avšak vinou těžkého zranění kolena stačil odehrát v této sezóně pouze 128 minut.

Vedení klubu jedná i o dalších posilách. "Chceme do každé řady jednoho hráče. Několik vytipovaných jsme kontaktovali, aby se zapojili co možná nejdřív do přípravy," potvrdil Novák. Přípravu zahájí SK Kladno v pondělí 22. června.