Divocí Mötley Crüe zavítají do české metropole v rámci svého současného koncertního turné, na kterém propagují své aktuální a v pořadí deváté studiové album Saint of Los Angeles z roku 2008. Do Prahy přijede kapela z vystoupení v Berlíně, ale v České republice se příliš nezdrží. Ihned 19. června ji čeká koncert ve francouzském Nantes a po jednodenních intervalech následují show ve Španělsku, Švýcarsku, Belgii, Itálii nebo v Řecku. Přesně za měsíc bude kapela koncertovat ve Spojených státech amerických.

Skupina Mötley Crüe se na svém koncertním turné představí v sestavě: zpěvák Vince Neil, kytarista Mick Mars, baskytarista Nikki Sixx a bubeník Tommy Lee.

Kapela Mötley Crüe vznikla v roce 1981 a je považovaná za jednu z nejúspěšnějších hardrockových skupin. Své debutové album vydala v roce 1981 pod názvem Too Fast For Love, která ovlivnila řadu hudebníků. Mezi její další desky patří například Shout At The Devil, Girls, Girls, Girls, Dr. Feelgood nebo Generation Swine. Skupina je známá svými energickými a divokými koncerty, ale i bouřlivým životním stylem jejích členů. Ti prosluli nespočetným množstvím drogových, alkoholových a sexuálních skandálů.